Jesteśmy projektantem i wytwórcą lekkich systemów halowych i hangarowych krytych membraną. Jednocześnie jesteśmy jedynym w Polsce, autoryzowanym dystrybutorem produktów kanadyjskiej firmy Norseman Structures Inc., największego na świecie producenta nowoczesnych budynków o konstrukcjach stalowych, krytych membraną z tworzyw sztucznych. Ponadto hiszpańskiej firmy Buildair Engineering and Architecture, oferującej najbardziej zaawansowane technologicznie przenośne hangary pneumatyczne oraz amerykańskiej firmy Signature Systems Group, specjalizującej się w wytwarzaniu nowoczesnych posadzek demontowalnych o dużej nośności, przeznaczonych m.in dla lotnictwa i przemysłu.
Nasze konstrukcje są funkcjonalną, bardzo trwałą i ekonomiczną formą krycia obiektów o wszechstronnym zastosowaniu, począwszy od hangarów lotniczych, hal sportowo – widowiskowych po obiekty przemysłowo – produkcyjne, magazyny, obiekty rolniczo – hodowlane, wojskowe, portowe i nie tylko. Oferujemy urozmaicony zakres standardowych profili budynków o rozpiętości od 3m do 100m.
System lekkich konstrukcji stalowych kratownicowo – ramowych krytych membraną wprowadzony został na rynek już ponad 20 lat temu, zdobywając duże uznanie w USA i Kanadzie, a nieco później w krajach Europy Zachodniej.

SUMMIT POLSKA S.A. to:

firma działająca na polskim i europejskim rynku od 2002 roku.

profesjonalny wykonawca systemów halowych w Polsce i za granicą

rzetelny i solidny partner z referencjami wielu europejskich firm

Zamontowaliśmy już ponad

100000
metrów kwadratowych

hal i hangarów w Polsce i na świecie.

Certyfikaty i koncesje

Nasi partnerzy